Praca dla mam w Lublinie

Twój urlop macierzyński dobiega końca, a Ty nie masz ochoty wracać do poprzedniej firmy? A może chciałabyś znaleźć niepełnoetatowe zajęcie, aby połączyć pracę z opieką nad maluchem?

Ofert pracy dla mam jest sporo. Gdzie znajdziesz ciekawe propozycje zatrudnienia i czym można się zająć, wybierając pracę z domu?

Praca w domu dla mam – propozycje form pracy

Praca dla mamy z dzieckiem może być sposobem na powiększenie domowego budżetu. Kiedy na świecie pojawia się nowy członek rodziny, wydatki rosną i liczy się każdy grosz! Wiele kobiet ceni sobie niezależność, jaką daje aktywność zawodowa. Praca dla matek jest też źródłem satysfakcji, może być pasją. Jeśli właśnie zdecydowałaś się na połączenie wychowywania dziecka z zarobkowaniem w domu, zapewne stoisz przed wyborem – jaką pracę wybrać.

Przede wszystkim zastanów się, w czym jesteś dobra i czy Twój wyuczony zawód da się wykonywać w trybie home office. W dobrej sytuacji są przedstawicielki zawodów kreatywnych. Redaktorki, graficzki czy projektantki powinny bez problemu znaleźć dla siebie zlecenia w niepełnym wymiarze godzin. Oferty pracy zdalnej dostępne są również przy tłumaczeniach i korekcie tekstu, prowadzeniu bloga i firmowych profili w social mediach. Szerokie możliwości daje branża IT, do której z powodzeniem wkraczają również przeszkolone wcześniej humanistki. Tryb home office jest też popularny w  e-commerce i obsłudze klienta online. Możesz również pracować jako wirtualna asystentka, ankieterka czy korepetytorka.

Wiele kobiet po urodzeniu dziecka i dłuższej przerwie od pracy np. w korporacji, odkrywa, że swoją pasję – do rękodzieła, szycia, wyrabiania biżuterii, produkcji kosmetyków itd. – może przekuć w dobrze prosperujący biznes. Na polskim rynku znajdziemy liczne przykłady firm, które swój początek miały w domowym zaciszu, a dziś to rozpoznawalne w kraju i za granicą marki.

Oferty pracy dla mam w Lublinie – gdzie je znaleźć?

Jeśli już wcześniej przeglądałaś ogłoszenia pracy w domu dla mam, z pewnością natknęłaś się na propozycje oferujące duże pieniądze przy minimalnym wysiłku, np. wykonywania obowiązków przez godzinę dziennie. Tego typu anonse – najczęściej nieujawniające autora ogłoszenia, czyli firmy, która szuka pracowników – to w ogromnej większości po prostu internetowe oszustwa! Nie wysyłaj pieniędzy na podane konto (np. aby pobrać materiały szkoleniowe albo dołączyć do zarabiającej grupy i otrzymać produkty, które następnie miałabyś sprzedawać z zyskiem), tym bardziej, jeśli nie podpisałeś umowy z legalnie działającą firmą. Zachowaj czujność i zawsze korzystaj ze sprawdzonych źródeł ogłoszeń.

Liczne oferty typu praca Lublin, ale też propozycje pracy zdalnej czy zleceń, które możesz realizować we własnym domu, znajdziesz na stronie praca.pl. Lubelscy pracodawcy są otwarci na różnorodne formy zatrudnienia. Propozycje pracy w trybie home office wyszukasz, wpisując w wyszukiwarkę w tym serwisie nazwę stanowiska (lub inne słowa kluczowe, np. e-commerce, obsługa klienta) i zaznaczając opcję pracy zdalnej. Wyniki można zawęzić, podając też miasto – Lublin albo województwo lubelskie.

Drobne zlecenia możesz też znaleźć w mediach społecznościowych – na grupach poświęconych pracy w danej branży. Warto również popytać wśród znajomych – być może ktoś z nich słyszał o zajęciu, którym mogłabyś być zainteresowana. Networking ma naprawdę ogromną moc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here