Fotelik Cybex Solution – co warto o nim wiedzieć?

0
1247

Niemiecka jakość, niemiecka precyzja. Tak w skrócie można byłoby określić foteliki Cybex, które słyną z wysokiej jakości wykonania, zastosowania najlepszych materiałów oraz maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do tanich i kiepskiej jakości fotelików, te zapewniają niezawodność na drodze oraz należytą ochronę podczas kolizji. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zastosowane rozwiązania i technologie, dzięki którym foteliki tej niemieckiej firmy stają się coraz doskonalsze, o czym zresztą najlepiej świadczą coraz wyższe notowania, np. w rankingach ADAC. W swojej ofercie marka posiada modele z wszystkich kategorii wagowych, z czego dużym zainteresowaniem cieszy się fotelik Solution M-Fix z grupy 15-36 kg.

Fotelik Cybex Solution

Czym wyróżnia się ten model? Co decyduje o jego rosnącej popularności? Powodów jest wiele, jednak przede wszystkim to perfekcyjne połączenie komfortu, funkcjonalności i bezpieczeństwa sprawia, że fotelik Cybex Solution skupia coraz większe grono zadowolonych rodziców. Posiada wiele rozwiązań, które dbają o bezpieczeństwo malucha w razie wypadku, a także zapewniają mu wygodę podczas długich podróży.

Nowoczesne funkcjonalności

Foteliki Cybex Solution zasłynęły przede wszystkim opatentowanym, regulowanym zagłówkiem wyposażonym w opcję nachylenia. Ta funkcja sprawia, że malec podczas snu nie przechyla gwałtownie głowy do przodu, co oczywiście wpływa to na jego zdrowie oraz komfort podróży. Regulowana liniowa ochrona przed uderzeniami bocznymi, czyli system L.S. P. System Plus zapewnia mu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Do tego dochodzi system Isofix Connect, którego zadaniem jest zwiększenie stabilności i bezpieczeństwa przewożenia, za pomocą prostego systemu „klik”. System można z łatwością połączyć z punktami ISOFIX znajdującymi się w aucie, jak również wykorzystać w pojazdach, które nie są wyposażone w ISOFIX.

Rośnie razem z dzieckiem

Fotelik Cybex Solution można regulować w aż dwunastu różnych pozycjach. Oznacza to łatwość w dostosowaniu do wzrostu malucha oraz oszczędność w domowym budżecie. Każdorazowy skok rozwojowy dziecka nie musi wówczas wiązać się z dodatkowymi kosztami. Fotelik Solution to zatem nie tylko wygoda, ale również długi okres użytkowania.

Szerokie siedzisko gwarantem komfortu – niezależnie od wagi

Głębokie, obszerne i szerokie siedzisko to kolejny atut fotelików Cybex Solution. W efekcie może być stosowany nawet u dzieci o nieco większej wadze. Do tego dochodzi idealnie wyprofilowana poduszka oraz przepuszczający powietrze materiał, który sprawia, że fotelik staje się idealnym kompanem dla wielu dzieci,  bez względu na wiek, wzrost czy wagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here