Dekoramika – mobilne studio ceramiki

 

dekoramikaTy malujesz, my wypalamy – ceramika dla całej rodziny

 WTORKI – KLUBOKAWIARNIA FIKA (ul. Kasztelańska 31)

Czekamy na Ciebie od 16.00 do 20.00

 NOWOŚĆ NA RYNKU

Już jest! Nowy sposób spędzania czasu z całą rodziną – radośnie, kreatywnie, praktycznie i, co najważniejsze, razem! Łączymy chęć zabawy dziecka, z radością tworzenia mamy i praktycznym wykorzystaniem czasu taty.

 BOGATY WYBÓR FORM CERAMICZNYCH

Przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór surowych form ceramicznych, które ty lub twoi bliscy pomalujecie według własnego pomysłu za pomocą szkliwnych, nietoksycznych farb. Dla dzieci przygotowaliśmy figurki zwierząt postaci z bajek, kubeczki, talerzyki i wiele innych. Rodzicom i opiekunom proponujemy zdobienie przedmiotów użytkowych: imbryki, cukiernice, pojemniki, wazony, kufle, popielniczki, itp. Abyś mógł jeść, pić, a nawet zmywać w zmywarce wymalowane kubki, talerze, misy, i wiele, wiele innych, my najpierw doszkliwimy i wypalimy w piecu twoje dzieło. Na odbiór będziesz czekał do pięciu dni.

Cena całej usługi (ceramika+farby+wypał) waha się od 20zł do 90zł.

PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Koniec ze sztampowymi i tendencyjnymi prezentami. Podaruj swoim bliskim swój czas, wyobraźnię, uczucia i wymaluj je na przedmiotach codziennego użytku, aby przypominały o Tobie i wywoływały uśmiech codziennie, nie tylko w dniu urodzin, imienin, w Dniu Matki, Babci, Kobiet, w Walentynki itd. Wymaluj wybraną formę ceramiczną, nanieś dedykację, słowo klucz, motto, dodaj datę i swój podpis – unikalny, oryginalny, bo zrobiony przez Ciebie prezent jest gotowy!

PRZYJDŹ DO NAS ALBO PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE

Z nami malujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Jesteśmy w miejscach przyjaznych dzieciom i rodzinie: klubokawiarniach, restauracjach. Odwiedzamy domy kultury, domy dziecka, szpitale, kościoły, miejsca pracy. Przyjedziemy też do Ciebie, aby wspólnie świętować z Tobą i Twoją rodziną czy znajomymi. Zjawimy się również bez okazji, bo może po prostu chcesz twórczo spędzić czas z bliskimi albo zorganizować piknik. Czekamy na Ciebie!

www.dekoramika.pl
www.facebook.com/dekoramika
e-mail: dekoramika@gmail.com

 

 

Podziel się