Zareklamuj się

Portal Mama w Lublinie to dynamicznie rozwijająca się witryna i ciesząca się coraz większym zainteresowaniem, zarówno użytkowników, jak i firm świadczących usługi na rzecz lubelskich rodziców i ich dzieci.

Portal działa na rzecz rodziców i ich dzieci zamieszkujących teren województwa lubelskiego, jak i wszystkich odwiedzających nasze miasto.

Od 2013 r.  Portal Mama w Lublinie daje wszystkim firmom, które kierują  swoją działalność na zaspokojenie potrzeb lubelskich Rodzin, możliwość odpłatnego reklamowania się.

Dostępne formy reklamy to:

Artykuł sponsorowany do 3500 znaków ze spacjami + 5 zdjęć

Koszt: 500 zł netto + VAT / 1 miesiąc emisji

300 zł netto + VAT / 2 tygodnie emisji

 

Artykuł sponsorowany do 3500 znaków ze spacjami napisany przez redakcję portalu mamawlublinie.pl na podstawie dostarczonych materiałów reklamowych + 5 zdjęć

Koszt: 700 netto + VAT / 1 miesiąc ukazywania się artykułu

400 zł netto + VAT / 2 tygodnie emisji

Artykuł natywny do 3500 znaków ze spacjami + 5 zdjęć

Koszt: 600 zł netto + VAT  / 1 miesiąc ukazywania się artykułu

 

Artykuł natywny do 3500 znaków ze spacjami + 5 zdjęć pisany przez redakcję portalu mamawlublinie.pl na podstawie dostarczonych materiałów reklamowych

Koszt: 800 zł netto + VAT / 1 miesiąc ukazywania się artykułu

 

Bannery to pliki w formacie JPEG lub PNG. W przypadku większej ilości zamówień, niż 1 w danym okresie, w przypadku banera 468×60 px reklamy będą pojawiać się naprzemiennie przy każdym odświeżaniu strony.

Koszt: 200 zł netto + VAT / 1 msc

Banner na podstronie to banner o dowolnej wielkości zamieszczany na podstronie z wybranej kategorii menu bocznego.

Proponujemy również wymianę partnerską polegającą na umieszczeniu Państwa Logo w zakładce Reklama-Partnerzy w zamian za zamieszczenie Logo Portalu Mama w Lublinie na Waszej stronie.

Zapoznaj się z:

–  Regulaminem świadczenia usług reklamowych

Wszystkich zainteresowanych reklamą na naszym Portalu prosimy o kontakt na adres: reklama@mamawlublinie.pl lub skorzystanie z formularza kontaktowego: