Zareklamuj się

Portal Mama w Lublinie to dynamicznie rozwijająca się witryna i ciesząca się coraz większym zainteresowaniem, zarówno użytkowników, jak i firm świadczących usługi na rzecz lubelskich rodziców i ich dzieci.

Portal działa na rzecz rodziców i ich dzieci zamieszkujących teren województwa lubelskiego, jak i wszystkich odwiedzających nasze miasto.

Od 2013 r.  Portal Mama w Lublinie daje wszystkim firmom, które kierują  swoją działalność na zaspokojenie potrzeb lubelskich Rodzin, możliwość odpłatnego reklamowania się.

Dostępne formy reklamy to:

Bannery to pliki w formacie JPEG lub PNG. W przypadku większej ilości zamówień, niż 1 w danym okresie, w przypadku banera 468×60 px reklamy będą pojawiać się naprzemiennie przy każdym odświeżaniu strony.

Banner na podstronie to banner o dowolnej wielkości zamieszczany na podstronie z wybranej kategorii menu bocznego.

Wyróżniony post to informacja o wydarzeniu umieszczona w ruchomej części postów (maksymalna ilość wyróżnionych postów to 4) i utrzymywana przez określony czas (1 lub 2 tygodni)

Artykuł sponsorowany to tekst publikowany na Stronie Głównej i zamieszczony również pod wskazaną kategorią lub podstronie, o objętości maksymalnie 3600 znaków ze spacjami. Tematem artykułu może być prezentacja Państwa firmy bądź wybranego produktu/usługi. Do artykułu można dołączyć do 4 zdjęć.

Proponujemy również wymianę partnerską polegającą na umieszczeniu Państwa Logo w zakładce Reklama-Partnerzy w zamian za zamieszczenie Logo Portalu Mama w Lublinie na Waszej stronie.

Zapoznaj się z:

–  Regulaminem świadczenia usług reklamowych

Wszystkich zainteresowanych reklamą na naszym Portalu prosimy o kontakt na adres: reklama@mamawlublinie.pl lub skorzystanie z formularza kontaktowego: