Zamieść ogłoszenie

Zamieść ogłoszenie

Bezpłatnie zamieszczamy informacje o wydarzeniach, imprezach, kursach i warsztatach organizowanych w Lublinie z myślą o Rodzicach i Dzieciach. Post ukazuje się w statycznej części strony, dodany jest do właściwej sobie kategorii (np Warsztaty i szkolenia), oraz umieszczany w Kalendarzu Wydarzeń (Tydzień w Lublinie) Jest także promowany na Facebooku na naszym profilu.

Istnieje możliwość umieszczenia ogłoszenia w ruchomej części postów (4 wyróżnione posty) za opłatą –  i utrzymania  go przez konkretny czas (ustalany wspólnie).

Jeśli chcesz, abyśmy zamieścili Twoje ogłoszenie prześlij na adres: redakcja@mamawlublinie.pl następujące dane (najlepiej na min 7 dni przed datą wydarzenia) :

– Tytuł ogłoszenia
– Data wydarzenia
– Miejsce
– Krótki opis wydarzenia
– Informacja o kosztach
– Dane na temat ewentualnych zapisów
– Dane adresowe ( w tym Nazwa firmy, www, e-mail, tel.)

Dołącz plik graficzny (do którego posiadasz prawo publikowania), aby post mógł być opublikowany w ruchomej części na Stronie Głównej. Plik nie powinien być większy niż 100 KB i powinien posiadać wymiary 450 wys x 600 szer px.

WAŻNE:

Zastrzegamy sobie prawo do publikowania wybranych ogłoszeń oraz  do nie podawania przyczyn w przypadku, gdy ogłoszenie nie zostanie zamieszczone, z wyjątkiem postów płatnych, których emisja jest ustalana indywidualnie.

Nie gwarantujemy zamieszczenia treści w przypadku, gdy informacje zostaną przesłane min. 3 dni przed datą wydarzenia.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany w  treści (bez naruszania meritum) oraz obróbki przesłanego pliku graficznego na potrzeby zamieszczenia na stronie.

Zgłoś adres do bazy danych

Bezpłatnie umieścimy adres Twojej firmy czy oranizacji.

Prześlij dane w formacie:

NAZWA FIRMY
ul.Nazwa ulicy, Kod, Lublin
tel. kontaktowy
adres www

na adres: reklama@mamawlublinie.pl

Za dodatkową, jednorazową opłatą możemy aktywować link do strony www, aby od razu przekierował na nią użytkownika.

Informacji o cenniku usług reklamowych udzielamy drogą mailową.