Zamieść ogłoszenie

Zamieść ogłoszenie

Bezpłatnie zamieszczamy informacje o wydarzeniach, imprezach, kursach i warsztatach organizowanych w Lublinie z myślą o Rodzicach i Dzieciach. Post ukazuje się w statycznej części strony, dodany jest do właściwej sobie kategorii (np Warsztaty i szkolenia), oraz umieszczany w Kalendarzu Wydarzeń (Tydzień w Lublinie) Jest także promowany na Facebooku na naszym profilu.

Istnieje możliwość umieszczenia ogłoszenia w ruchomej części postów (4 wyróżnione posty) za opłatą –  i utrzymania  go przez konkretny czas (ustalany wspólnie).

Jeśli chcesz, abyśmy zamieścili Twoje ogłoszenie prześlij na adres: redakcja@mamawlublinie.pl następujące dane (najlepiej na min 7 dni przed datą wydarzenia) :

– Tytuł ogłoszenia
– Data wydarzenia
– Miejsce
– Krótki opis wydarzenia
– Informacja o kosztach
– Dane na temat ewentualnych zapisów
– Dane adresowe ( w tym Nazwa firmy, www, e-mail, tel.)

Dołącz plik graficzny (do którego posiadasz prawo publikowania), aby post mógł być opublikowany w ruchomej części na Stronie Głównej. Plik nie powinien być większy niż 100 KB i powinien posiadać wymiary 450 wys x 600 szer px.

WAŻNE:

Zastrzegamy sobie prawo do publikowania wybranych ogłoszeń oraz  do nie podawania przyczyn w przypadku, gdy ogłoszenie nie zostanie zamieszczone, z wyjątkiem postów płatnych, których emisja jest ustalana indywidualnie.

Nie gwarantujemy zamieszczenia treści w przypadku, gdy informacje zostaną przesłane min. 3 dni przed datą wydarzenia.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany w  treści (bez naruszania meritum) oraz obróbki przesłanego pliku graficznego na potrzeby zamieszczenia na stronie.

Zgłoś adres do bazy danych

Bezpłatnie umieścimy adres Twojej firmy czy organizacji na stronie mamawlublinie.pl

Prześlij dane w formacie:

NAZWA FIRMY
ul.Nazwa ulicy, Kod, Lublin
tel. kontaktowy
adres www

na adres: reklama@mamawlublinie.pl

Za dodatkową, jednorazową opłatą możemy aktywować link do strony www, aby od razu przekierował na nią użytkownika.

Informacji o cenniku usług reklamowych udzielamy drogą mailową.