Letnie Igrzyska E-sportowe (7-12 lat) WAKACJE 2018

Letnie Igrzyska E-sportowe łączą w sobie aktywność ruchową, działania taktyczne i zespołowe z tym, co większość dzieciaków lubi najbardziej – grami wideo. Wierzymy, że można połączyć naukę, komputery i dobrą zabawę. Wykorzystywane na tych półkoloniach technologie zagwarantują Twojemu dziecku aktywny wypoczynek połączony z nauką.

Letnie Igrzyska E-sportowe

poniedziałek- piątek
od 25.06 do 31.08
godz. 7:30-16:30

I dzień – Wirtualny taniec na Xbox Kinect, „Bądź jak Borek” czyli warsztaty komentatora e-sportowego, historia gier komputerowych i świetna zabawa w Retro ConsolRoom.

II dzień – Inwazja królików- interaktywny świat na podstawie kultowej bajki, wirtualne sporty: np. golf, tenis oraz warsztaty plastyczne- wykonanie własnego stroju cosplay.

III dzień – Interaktywna przygoda z Kinect Adventures m.in. spływ pontonem, czy jazda kolejką górską, wirtualny mecz piłki nożnej, zajęcia plastyczne- tworzenie własnych gier planszowych i unikatowych figurek.

IV dzień – Programowanie dronów, zmagania w wirtualnych sportach zimowych, niesamowity świat czarów i magicznych eliksirów z WonderBook i PlayStation Move.

V dzień – Tworzenie i programowanie własnych aplikacji mobilnych, interaktywne zajęcia Zumby, wirtualne dyscypliny sportowe zachęcające najmłodszych do aktywności ruchowej.

TUTAJ MOŻESZ ZAPISAĆ DZIECKO

Podziel się