Kreatywny Warsztat Artystyczny (od 8 lat)

Leonardo Da Vinci, Maria Curie-Skłodowska, Albert Einstein – geniusze, którzy swoim zadziwili świat. Podstawą ich sukcesu było kreatywne myślenie! To właśnie ono stoi za innowacyjnymi rozwiązaniami, które zmieniają nasz świat. Kreatywność dziecka można ćwiczyć i rozwijać! I to właśnie chcemy robić podczas naszego treningu artystycznego przy okazji rozwijając umiejętności plastyczne.

Kreatywny Warsztat Artystyczny

poniedziałek-piątek
od 25.06 do 31.08
godz. 7:30-16:30

I dzień – Jak pokazać 4 żywioły wykorzystując różne materiały: papier, klocki, bibułę, glinę, tekturę? jak pokazać siebie wykorzystując różne formy artystyczne?

II dzień – Co to jest perspektywa, jak ją odnaleźć na rysunku, warsztat rysunkowy

III dzień – Fantastyczne perfumy, kolorowe błyszczyki i kremiki, a do tego barwne i pachnące świeczki. To wszystko i wiele więcej oferuje fabryka kosmetyków i warsztaty świecowe.

IV dzień – Projektowanie przestrzenne z wykorzystaniem słodkości. Pierniki, lukier i barwne koraliki posłużą do stworzenia niebanalnych makiet i konstrukcji.

V dzień – Zajęcia Art & Craft, tworzenie fantazyjnej i kolorowej biżuterii, którą dzieci będą mogły podarować najbliższym lub zachować dla siebie. „Szmatki i Gałganki”, czyli zajęcia podczas których będziemy projektować własne lalki.

TUTAJ MOŻESZ ZAPISAĆ DZIECKO

Podziel się